MARKO VUČETIĆ: Država nam umire, ona je kontinuitet pljačke, laži, prevare

Marko Vučetić: Nemamo više vremena za nastavljanje ovog eksperimenta koji se naziva politikom kontinuiteta. To je kontinuitet pljačke, laži, prevare, osiromašivanja, nebrige, oskudice lijekova…

Država umire, ona nestaje pred našim očima. Ubijaju nam sugrađane, ubijaju nam gradove, ubijaju nam državu. Pljačka je ekonomsko ubojstvo, laž je ubojstvo istine, oskudica lijekova je biološko ubojstvo…

Naši gradovi, naše općine na ovim izborima biraju između života i smrti. Zadar je od nekadašnjeg grada, zahvaljujući politikama urbane smrti, pretvoren u stranačku utvrdu, a sada mu, ako se nastave politike smrti, prijeti opasnost da postane groblje.

Odlučujemo o životu ili smrti grada, odlučujemo o gradu ili groblju – naš grad ili naše groblje.

Srcem za Zadar! #dicazadarska